Wideodomofony

WIDEODOMOFONY

Wideodomofony IP marki BCS to ciekawa propozycja zarówno dla tych, którzy chcą rozbudować swój system telewizji przemysłowej IP o funkcję wideodomofonu, jak również dla tych, którzy poszukują do swojego mieszkania / domu wideodomofonu, który stanowiłby połączenie nowoczesnego rozwiązania bazującego na technologii IP, dającego praktycznie nieograniczone możliwości rozbudowy i rozwoju funkcjonalności z ciekawym wzornictwem oraz przystępną ceną.

W naszej ofercie znajdują się gotowe zestawy, składające się z panela zewnętrznego, zasilacza i monitora z dotykowym ekranem o przekątnej 7”, oraz pojedyńcze akcesoria umożliwiające rozbudowę systemu o dodatkowe wejścia (max 20), jak i dodatkowe monitory (w przypadku budownictwa jednorodzinnego można zainstalować do 6 monitorów).

Wideodomofony BCS są kompatybilne z systemem telewizji przemysłowej IP BCS. Monitory domofonowe umożliwiają wyświetlenie na komfortowym 7-calowym dotykowym ekranie o rozdzielczości 800×480 obrazu z kamery IP. Możliwe jest zdefiniowanie do 32 kamer na każdym monitorze (wsparcie protokołu BCS oraz Onvif). Rejestratory BCS, w tym: sieciowe oraz analogowe i HDCVI z opcją hybrydy i trybrydy umożliwiają ciągłe nagrywanie obrazu z kamer paneli wideodomofonowych bez konieczności instalacji żadnych dodatkowych urządzeń, czy przygotowywania specjalnego okablowania. Dodatkowo system wideodomofonowy BCS umożliwia obsługę wszystkich podstawowych funkcji za pomocą telefonu komórkowego czy tabletu z systemem Android oraz iOS, z zainstalowaną aplikacją gDMSS/iDMSS Plus. Do obsługiwanych funkcji należą: komunikacja audio i wideo z wejściem, otwarcie drzwi, wywołanie podglądu kamery bez wywołania z panela, wykonanie zdjęcia oraz nagrania wideo z kamery oraz ustawienia parametrów obrazu z kamery. Aplikacja DMSS Plus jest do pobrania z serwisu App Store (dla systemu iOS) oraz Google Shop (dla systemu Android).

System wideodomofonowy IP BCS jest prostym i intuicyjnym systemem opartym o topologię sieci LAN.